Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

Під час забігу «Біжу за Життя» у Житомирі зібрали майже 100 тисяч гривень для дітей з комплексними порушеннями розвитку

У Житомирі 15 травня під час благодійної акції «Біжу за життя» для реабілітації діток з комплексними порушеннями розвитку загалом зібрали 99 тис. 736, 85 грн. У скриньки житомиряни кинули 67 тисяч 488 грн, а на рахунки Благодійного фонду «Місія в Україну» та Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю благодійники перерахували 32 248 грн.

 Про це 19 травня розповіли організатори під час пресконференції у Житомирській міській раді.

«Під час забігу у скриньки зібрано 67 тисяч 488 грн. На безготівкові рахунки організацій теж надійшли кошти. Благодійний фонд «Місія в Україну» отримав від благодійників 16 тисяч 896 грн 75 коп., Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю - 15 тис. 352 грн 10 коп. Уся зібрана сума в скриньках розподілена між цими двома організаціями порівну, кожна з цих організацій отримала по 33 тис. 744 грн. Разом з коштами перерахованими від благодійників, загалом БФ «Місія в Україну» отримав 50 тис. 640 грн 75 коп., Центр комплексної реабілітації – 49 тис.096 грн 10 коп. Ці кошти використовуватимуться організаціями на реабілітацію діток», – розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук. 

Організатори ставили за мету зібрати кошти під цілком конкретні потреби організацій, які займаються реабілітацією дітей з інвалідністю. Метою Центру комплексної реабілітацію було зібрати кошти на вертикалізатор для хворих діток з ДЦП.

«Центру цей пристрій був дуже потрібний. Вертикалізатор нашого місцевого виробника коштує близько 65 тисяч гривень, іноземні аналоги коштують понад 100 тисяч. До зібраної суми – 49 тисяч, розробники додали понад 10 тисяч. Вертикалізатор розробила та виготовила команда керівника ТОВ «Warm Life Ukraine» Сергія Полонського, до якої увійшли інженер та лікар реабілітолог», – додала Ірина Ковальчук.

У забігу взяли участь понад тисячу учасників, 600 з них це діти.