Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
image image image image image image
Альтернативне спілкування

Альтернативне спілкування

Спрямоване на доповнення та покращення комунікативних можливостей дітей та молоді, у яких усне мовлення відсутнє або є недостатньо розвиненим для повноцінного спілкування. Це спілкування за допомогою різних типів символів – звуків (вокалізацій), жестів та рухів тіла, написаних слів, мініатюрних предметів, різних типів зображень – малюнків, фотографій, піктограм тощо. Головна мета занять – навчити дитину «мові», за допомогою якої вона зможе контактувати з оточуючими, розуміти їх та висловлювати власні побажання.

 
Заняття з логопедом

Заняття з логопедом

Корегують порушення розвитку мови та мовлення у дітей та молоді з інвалідностями. Логопед оцінює загальний та мовленнєвий розвиток дитини, корегує вимову звуків, сприяє покращенню дикції та голосу, допомагає сформувати мовне дихання, розвиває розуміння зверненої мови та підбирає індивідуальну програму для занять з дитиною вдома.

 
Психологічне консультування

Психологічне консультування

Консультування дітей та молоді з інвалідностями, а також членів їх родин, які опинилися у складних життєвих обставинах у зв’язку з інвалідностями, особистісними чи міжособистісними проблемами. Корекційні заняття для дітей з особливостями розвитку: страхи, тривожність, сором’язливість, гіперактивність, дефіцит уваги, агресивність, труднощі у навчанні, розлади аутичного спектру чи проблеми у поведінці.