Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

У 2008 р. ми взяли під опіку Романівський дитячий будинок-інтернат, де перебували 86 хлопців з інвалідностями 3 ступеню віком від 6 до 30 років.

Наразі установу перейменовано у Романівський психоневрологічний інтернат. В ньому перебувають 66 молодих людей з інвалідністю 3 ступеню віком від 18 до 40 років. На жаль, статус закладу не передбачає реабілітаційних або навчальних програм для вихованців. Аби покращити життя хлопців, зусиллями партнерів та волонтерів допомога надається в чотирьох напрямках: 

Соціальний захист

забезпечення вихованців одягом, продуктами харчування, підгузками.

Розвиток особистості

розвиток функціональних навичок вихованців, навчання, християнська етика, сенсорна терапія, забезпечення навчальними матеріалами.

Соціалізація

проведення проектів соціальної інтеграції відвідання парків, музеїв, кафе; проведення заходів та денних таборів на території інтернату; влаштування відпочинку хлопців у таборі поза межами інтернату.

Допомога у розвитку інфраструктури

фінансування проектів будівництва, ремонт приміщень, придбання обладнання, придбання меблів та матеріалів для оформлення інтерєру, забезпечення.

 

На заняттях функціонального розвитку хлопці навчаються самостійно одягатися, їсти, мити руки, допомагати іншим, гратися, малювати, танцювати та плести вироби з бісеру.

Завдяки проектам гуманітарної підтримки, вихованці забезпечені одягом, взуттям та продуктами харчування.

Проекти соціальної інтеграції дали хлопцям змогу виїхати за межі інтернати та познайомитися із світом навколо, практикувати соціальні навички. Проведення денних таборів дає можливість закріпити навички, яким вихованці навчаються на заняттях, розширити коло друзів, навчитися новому, подарувати хлопцям відчуття цінності та гідності.

Завдяки розвитку інфраструктури з’являються можливості для занять спортом, відпочинку на вулиці, праці в майстернях, та багато іншого.