Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
ГоловнаПро насЗМІ про нас

ЗМІ про нас

Звіт діяльності Фонду за 2021 рік

Звіт діяльності Фонду за 2021 рік

За минулий рік послуги Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» отримала 11,5 тисяч клієнтів – родин з Житомира та області.

Про це йдеться у щорічному звіті МБФ «Місія в Україну», який із 1998 року допомагає жінкам з небажаною вагітністю і дітям з інвалідністю та їх сім'ям із м. Житомир і Житомирської області.

Історії жінок, які народили завдяки підтримці МБФ "Місія в Україну"

Історії жінок, які народили завдяки підтримці МБФ "Місія в Україну"

Більше 20 років Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» надає допомогу сиротам, дітям з інвалідністю і їхнім родинам, а також жінкам з небажаною вагітністю. Зазвичай, на цю тему жінки говорять неохоче. Проте сьогодні «Місія в Україну» привідкриває завісу своєї роботи, а дівчата діляться власними історіями

Правдиві історії про народження, якого могло й не бути, аби не “Місія в Україну”

Правдиві історії про народження, якого могло й не бути, аби не “Місія в Україну”

Коли жінка дізнається про свою вагітність, може переживати різні емоції. Хтось цьому безмежно радіє, в когось усвідомлення такого факту провокує стрес, бо проти народження дитини – оточення та обставини, тому жінка іноді наважується на аборт.

Кожного року діти отримують подарунки до Різдва

Напередодні Різдва представники Місія в Україну передали від німецьких партнерів 1170 пакунків.

Огранізація humedica e.V. з Німеччини є партнером благодійного фонду "Місія в Україну" вже майже 10 років, та щороку передає підопічним "Місії в Україну" різноманітну допомогу - подарунки, засоби гігієни та одяг.

Понад 1000 подарунків до Різдва!

Щиро дякуємо нашим багаторічним партнерам humedica e.V. за 1170 подарунків для дітей, які знаходяться під нашою опікою.

Щороку ці різдвяні пакуночки з особливою любов'ю збирають для наших підопічних родини з Німеччини. Саме на них так чекають дітки, які приходять на святкові події, організовані у нашому фонді, а також по своїх домівках. Дуже часто, відкриваючи коробку, дітки знаходять там саме те, про що мріяли. А дитячі посмішки - це наше найбільше задоволення та втіха.