Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
ГоловнаПро насЗМІ про нас

ЗМІ про нас

Кольоровий мікс

СПРАВЖНЄ СВЯТО ДЛЯ ДІТОК З ІНВАЛІДНІСТЮ ВЛАШТУВАЛИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ПАРКУ ІМ. Ю. ГАГАРІНА

Сьогодні, 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей у парку ім. Ю. Гагаріна відбувається свято «Кольоровий мікс» для діток з інвалідністю. Частина парку перетворилась на територію посмішок, розваг та гарного настрою.

Більше фото за посиланням вище.

День матері в салонах краси

Благодійна акція салонів краси до дня матері (дивіться відео)

Вдячні салонам краси «Beauty EL» та «Сфера», студії макіяжу «FaceArt» та команді Мері Кей за те, що долучились до благодійної акції і зробили свято для наших мам. Нашою метою була підтримка мам, які всупереч важким життєвим обставинам жертовно піклуються про своїх дітей. 

З 6 по 10 травня 32 мами, що знаходяться під опікою благодійного Фонду «Місія в Україну» отримали безкоштовні послуги краси.

 

Завдяки допомозі Міжнародного благодійного фонду в Житомирській області побачили світ 207 малюків, які могли не народитися

За 2018 рік завдяки програмам підтримки жінок Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» у Житомирській області побачили світ 207 малюків.

За даними фонду, минулого року програмою ризикованої поведінки (профілактика абортів, хвороб, що передаються статевим шляхом, тютюно-, алко- та нарко- залежностей) у Житомирі та області були охоплені 13,5 тисячі студентів, батьків школярів та молодих людей.