Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
ГоловнаПро насЗМІ про нас

ЗМІ про нас

Теплі одяг та взуття для малозабезпечених родин

Теплі одяг та взуття для малозабезпечених родин розпочали збирати у Житомирі

Теплі речі для малозабезпечених та родин, які виховують дітей із інвалідністю, 7 серпня розпочали збирати волонтери Місії в Україну в Житомирі. "Наша місія опікується близько тисячею родин у рік. І це дуже різні обставини і долі. Переважна більшість – це малозабезпечені родини, які потребують одягу, підгузок, харчів. Дні 7-8 серпня ми обрали, як час активного прийому речей. Ми сподіваємося зібрати якомога більше одягу. Якщо хтось не встигне за ці два дні, але має бажання долучитися до проєкту "Одягни з любов’ю", то може це зробити упродовж серпня" - повідомила Тетяна Грасюк.

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ДО ДНЯ ДИТИНИ «ГЕРОЇ В МАСКАХ»

На Житомирщині 150 дітей з інвалідністю отримали подарунки 

В рамках проекту 1 червня волонтери, друзі та працівники МБФ «Місія в Україну», переодягнені у святкових героїв, відвідали близько 150 дітей з інвалідністю м. Житомира та Житомирського району, аби привітати їх з Днем захисту дітей. Учасники проекту відвідали дітей, провели міні розважальну програму та передали подарунки. Всі види діяльності здійснювалися згідно рекомендацій МОЗ. 

Гроші від розпродажу вбрання у Житомирі волонтери передали на лікування дітей із інвалідністю

Гроші від розпродажу вбрання у Житомирі волонтери передали на лікування дітей із інвалідністю

15 тисяч гривень зібрали волонтери у Житомирі від благодійного розпродажу вбрання і передали на підтримку дітей із інвалідністю. Ініціаторка проєкту - житомирянка Олена Легенчук. Розпродаж розпочали 20-го грудня минулого року.

День людини з інвалідністю: як у Житомирі допомагають діткам з вадами розвитку

День людини з інвалідністю: як у Житомирі допомагають діткам з вадами розвитку.

Міжнародний день людини з інвалідністю відзначають 3-го грудня вже впродовж 27-ми років. Наші журналісти відвідали «Місію в Україну», благодійний фонд, який допомагає дітям із інвалідністю розвивати навички читання, сидіння, ходьби, допомагають спеціалісти і соціалізуватись.

Життя без болю можливе - благодійний концерт за участю «Ореї» влаштовує МБФ «Місія в Україну»

Життя без болю можливе - благодійний концерт за участю «Ореї» влаштовує МБФ «Місія в Україну»

28 листопада 2019 року за участю академічної хорової капели «ОРЕЯ» відбудеться благодійний концерт та ярмарок-продаж в приміщенні Житомирського телецентру за адресою вул. Театральна,7. Початок концерту о 18.00.