Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
ГоловнаПро насЗМІ про нас

ЗМІ про нас

Лицарський бал у таборі для дітей з інвалідністю “Добра оселя”

Лицарський бал у таборі для дітей з інвалідністю “Добра оселя”

- це незабутні спогади, заряд позитивних емоцій, смаколики, танці та розваги.

Щиро дякуємо за прикрасу свята студії найкращих свят Plombir , за лицарський інвентар - Житомирський академічний театр ляльок , за костюми - Житомирський академічний музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги та всім, хто долучився, щоб зробити цю подію по справжньому святковою та надзвичайною. Дякуємо Телеканал СК1 за чудові кадри цього феєричного дійства та атмосфери свята.

Святкова подія "Трамвай радості" до Дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей МБФ "Місія в Україну" організували святкову подію

Дитинство - час незабутніх вражень. 
Тому спеціально до Дня захисту дітей разом з друзями, партнерами та волонтерами ми організували святкову подію “Трамвай радості!”
і запросили 100 дітей із комплексними порушеннями розвитку, а також їхніх братиків та сестричок, щоб разом відсвяткувати: покататися на ретро-трамвайчику, а також верхи на поні, пострибати на батуті, побавитися парашутом, посмакувати солодку вату та отримати гарні подарунки. Разом творимо ще більше незабутніх вражень для наших діток!
Під час забігу «Біжу за Життя» у Житомирі зібрали майже 100 тисяч гривень для дітей з комплексними порушеннями розвитку

Під час забігу «Біжу за Життя» у Житомирі зібрали майже 100 тисяч гривень для дітей з комплексними порушеннями розвитку

У Житомирі 15 травня під час благодійної акції «Біжу за життя» для реабілітації діток з комплексними порушеннями розвитку загалом зібрали 99 тис. 736, 85 грн. У скриньки житомиряни кинули 67 тисяч 488 грн, а на рахунки Благодійного фонду «Місія в Україну» та Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю благодійники перерахували 32 248 грн.