Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
ГоловнаПро насЗМІ про нас

ЗМІ про нас

"З тобою я зможу!" - це проект збору коштів на навчання та соціалізацію 120 дітей з інвалідністю

"З тобою я зможу!" - це проект збору коштів на навчання та соціалізацію 120 дітей з інвалідністю

Кожна пожертвувана копійка – це вклад у розвиток потенціалу дітей з комплексною інвалідністю соціально незахищених сімей, а також можливість здобувати знання й зростати у самостійності, отримуючи послуги соціальної реабілітації в "Місії в Україну". Дякуємо всім, хто долучився. Радіємо, що до проекту долучилися школи міста.  Спільними зусиллями небайдужих жителів міста 200 000 грн вдялося зібрати. 


120 дітей з інвалідністю відвідують сенсорно-розвиваючі уроки

У Житомирі для 120 родин, які виховують дітей з комплексною інвалідністю, проводять розвиваючі уроки

Радіємо, що можемо для близько 120 родин, які виховують дітей з комплексною інвалідністю, проводити онлайн заняття в умовах карантину.  Адже такі діти не мають можливості відвідувати звичайні садочки, а соціалізація залишається важливою, так як кожна дитина має право на навчання та розвиток свого потенціалу. Це можливо завдяки пожертвам людей, які підтримують проект "З тобою я зможу!"

Теплі одяг та взуття для малозабезпечених родин

Теплі одяг та взуття для малозабезпечених родин розпочали збирати у Житомирі

Теплі речі для малозабезпечених та родин, які виховують дітей із інвалідністю, 7 серпня розпочали збирати волонтери Місії в Україну в Житомирі. "Наша місія опікується близько тисячею родин у рік. І це дуже різні обставини і долі. Переважна більшість – це малозабезпечені родини, які потребують одягу, підгузок, харчів. Дні 7-8 серпня ми обрали, як час активного прийому речей. Ми сподіваємося зібрати якомога більше одягу. Якщо хтось не встигне за ці два дні, але має бажання долучитися до проєкту "Одягни з любов’ю", то може це зробити упродовж серпня" - повідомила Тетяна Грасюк.

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ДО ДНЯ ДИТИНИ «ГЕРОЇ В МАСКАХ»

На Житомирщині 150 дітей з інвалідністю отримали подарунки 

В рамках проекту 1 червня волонтери, друзі та працівники МБФ «Місія в Україну», переодягнені у святкових героїв, відвідали близько 150 дітей з інвалідністю м. Житомира та Житомирського району, аби привітати їх з Днем захисту дітей. Учасники проекту відвідали дітей, провели міні розважальну програму та передали подарунки. Всі види діяльності здійснювалися згідно рекомендацій МОЗ. 

Гроші від розпродажу вбрання у Житомирі волонтери передали на лікування дітей із інвалідністю

Гроші від розпродажу вбрання у Житомирі волонтери передали на лікування дітей із інвалідністю

15 тисяч гривень зібрали волонтери у Житомирі від благодійного розпродажу вбрання і передали на підтримку дітей із інвалідністю. Ініціаторка проєкту - житомирянка Олена Легенчук. Розпродаж розпочали 20-го грудня минулого року.