Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
ГоловнаПро насМісія

МБФ «Місія в Україну» - це міжнародний благодійний фонд, який допомагає найвразливішим верствам населення: жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідностями. Всі послуги надаються абсолютно безкоштовно. Діяльність фонду поширюється на Житомир та Житомирську область.

Фонд є неурядовою, аполітичною, незалежною і некомерційною організацією.

Наша місія – допомагати жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідностями і їх сім’ям, впливаючи на суспільство від їх імені.

На фоні економічної кризи та нестабільного розвитку нашої молодої країни деякі групи населення виявилися найбільш беззахисними перед скрутними обставинами життя. Понад 3500 жінок щорічно опиняються у кризових обставинах через небажану вагітність. Більше 6000 сімей в Житомирській області стикаються з непереборними труднощами у боротьбі за повноцінне життя дітей з інвалідністю.

Місія в Україну присвятила себе допомозі цим найвразливішим громадянам нашого суспільства. Будь то безвихідь, душевний або фізичний біль, беззахисність, недоїдання, хвороба або потреба у реабілітації, ми існуємо, щоб допомогти. Ми працюємо у трьох основних напрямках: консультативна допомога, практична допомога та вплив на суспільство. Всі послуги фонду є безкоштовними.

З початку існування фонду, з 1998 року, ми завжди були відкриті для того, щоб вислухати, зрозуміти та допомогти. Комплексний підхід до вирішення проблем та унікальність послуг допомогли змінити життя на краще для більше п’яти тисяч громадян.

Наші цінності:

 • Цінність життя

  Ми вважаємо життя кожної людини найвищою цінністю. Незалежно від статі, віку та стану здоров’я усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

 • Милосердя

  В усьому, що робимо, ми керуємося любов'ю, милосердям та турботою.

 • Допомога найбільш потребуючим

  Ми допомагаємо найвразливішим громадянам нашого суспільства.

 •  Професійність та порядність

  Ми надаємо висококваліфіковані послуги. Ми дотримуємося принципів чесності, прозорості, етичності та надійності.

Наші завдання:

 • Забезпечувати консультативною та практичною допомогою жінок з небажаною вагітністю.
 • Здійснювати просвітницьку профілактичну роботу серед підлітків та молоді з метою пропагування здорового способу життя.
 • Забезпечувати дітей та молодь з інвалідностями медико-соціальною реабілітацією та сприяти їх інтеграції у суспільство.
 • Мотивувати та мобілізувати суспільство для допомоги жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідностями.