Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро
image image image image image image
Прийом лікарів

Прийом лікарів

Сім лікарів вищої категорії, а саме: педіатр, терапевт, стоматолог, офтальмолог, невролог, ортопед та фізіотерапевт проводять безкоштовні медичні консультації та лікування пацієнтів фонду за попереднім записом.

 
Фізична реабілітація

Фізична реабілітація

Відновлення або компенсація втрачених функцій організму, досягнення фізичної самостійності та активності, покращення фізичного стану життєдіяльності дитини з інвалідністю

 
Ерготерапія

Ерготерапія

Допомогає дітям та молоді з інвалідностями приймати участь у необхідних або улюблених заняттях через терапевтичне використання діяльності. Індивідуальні заняття з ерготерапії спрямовані на розвиток навичок, необхідних для виконання повсякденних завдань у сфері самообслуговування, покращення соціальних навичок, когнітивний розвиток дитини, покращення координації рухів та моторного контролю, а також підбір спеціального адаптивного обладнання.

 
Сенсорна терапія

Сенсорна терапія

Допомагає дітям зі значними психофізичними порушеннями розвитку взаємодіяти з середовищем через сенсорний досвід завдяки впливу стимуляторів на органи зору, слуху, нюху, дотику та вестибулярні рецептори. Перебування у сенсорній кімнаті сприяє активізації мозкової діяльності дитини, покращенню її емоційного стану, зниженню нервового збудження, агресивності та тривожності.

 
Фізіотерапія

Фізіотерапія

Лікування за допомогою природних і фізичних факторів: тепла і холоду, ультразвуку, електричного струму, магнітного поля, масажу.