Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

Подяки та відгуки

Дітки з особливими потребами… по суті, ними займаються тільки в Місії. На жаль, я маю це відмітити, сучасна медицина займається тільки хворобою, а саме допомогу і організацію всього подальшого життя, … це робить тільки «Місія в Україну», і робить дуже велику і потрібну справу. Кожна дитина має право бути щасливою.

Олександр Бочковський, заступник міського голови. Табір «Добра оселя» 2012
Олександр Бочковський, заступник міського голови. Табір «Добра оселя» 2012

5 років тому назад почалася плідна співпраця з міжнародним фондом «Місія в Україну», і це нам дало можливість зрозуміти, що наші діти не тільки потребують відповідного догляду, але й потребують батьківської, материнської уваги з боку тих людей, які сьогодні опікуються такими категоріями дітей, людей, які потребують сторонньої відповідної допомоги. Це дає змогу плідніше і ефективніше працювати з дітьми і в плані навчально-виховної роботи. Це можливість зрозуміти, що діти можуть малювати, працювати, робити вироби.

Ця плідна праця нам дала можливість покращити матеріально технічну базу інтернатної установи.

Крім взуття, одягу і коштів, з допомогою «Місії в Україну» ми отримали спортивну площадку, обладнану тренажерами, обладнано літню площадку для перебування дітей на вулиці влітку зі всіма умовами. Сьогодні з їхньою допомогою працює і зубопротезний кабінет, створена сенсорна кімната.

Хотілося б, щоб співпраця продовжувалася багато років.

Василь Ніколайчук, директор Романівського дитячого будинку-інтернату, заслужений працівник соціальної сфери
Василь Ніколайчук, директор Романівського дитячого будинку-інтернату, заслужений працівник соціальної сфери

Мы очень счастливы, что попали в «Миссию в Украину». Тут совсем другое отношение к таким деткам, работают чуткие и отзывчивые люди, настоящие профессионалы. С огромной благодарностью и уважением.

Ольга, мама Єгора 7 років (ДЦП)

Ми дуже вдячні всьому колективу за допомогу. Хочу відзначити те, як професійно працюють з дітками і які результати ми маємо завдяки «Місії в Україну». Дякуємо за любов та піклування!

Таня, мама Михайла (ДЦП, 1,5 роки)
Таня, мама Михайла (ДЦП, 1,5 роки)