Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

Новини

Гроші від розпродажу вбрання у Житомирі волонтери передали на лікування дітей із інвалідністю
17 лютого 2020

Гроші від розпродажу вбрання у Житомирі волонтери передали на лікування дітей із інвалідністю

Друзі, вдічні всім, хто підтримав благодійний розпродаж! Спільними зусиллями зібрано 15000 грн на ліки для дітей з інвалідністю, що отримують допомогу МБФ "Місії в Україну.

Відсотки любові - акція до Дня закоханих
13 лютого 2020

Відсотки любові - акція до Дня закоханих

Друзі, долучайтеся до благодійної акції “Відсотки любові”! 

Наша мета – зібрати кошти на забезпечення медико-соціальної реабілітації дітей з важкою інвалідністю з малозабезпечених та неповних сімей.

До благодійного проекту ми запрошуємо долучитися флористів, виробників солодощів, власників кафе та ресторанів, які саме в період святкування дня закоханих матимуть змогу поділитися “відсотками любові”, а саме певною частиною свого прибутку задля реабілітаційної підтримки діток з важкою інвалідністю. Дарувати кохання легко тим, кого ви справді сильно кохаєш, але ж серед нас є ті, хто найбільше потребують нашої любові у дії.

Розпродаж вбрання на підтримку дітей з інвалідністю
20 січня 2020

Розпродаж вбрання на підтримку дітей з інвалідністю

Друзі, з радістю повідомляємо, що наразі триває благодійний розпродаж брендових та дизайнерських речей #grand_mission. Акцію ініціювала друг, спонсор, та волонтер МБФ «Місія в Україну» Олена Легенчук, генеральний директор та засновниця салону краси Beauty El, яка для цього пожертвувала речі власного гардеробу. Розпродаж триває до 31 січня.

Цінність людського життя
13 грудня 2019

Цінність людського життя

Готуючись до свят, діти та молодь з інвалідністю постійно творять в нашій художній майстерні. Ми обрали малюнок одного з юних художників для виготовлення Різдвяної листівки.
Через продаж таких листівок ми прагнемо розповісти про цінність людського життя та зібрати кошти на соціальну реабілітацію дітей та молоді з інвалідністю.
Кількість листівок обмежена. Акція діє до 20 грудня 2019 р.

Дочірні категорії