Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

Друзі!

Представляємо вашій увазі соціальний проект « Головне особистість, а не інвалідність» – серію з трьох тридцяти секундних відео.

«Цей проект спрямований на те, щоб донести цінність життя дітей з інвалідністю та переключити увагу з їх стану здоров’я на особистість. Хоча сьогодні потребам людей з інвалідністю приділяється увага і багато робиться для покращення їх життя, у суспільстві ще досі відчувається , що сприйняття інвалідності передує особистості. Це насправді є образливим, і було б образливим для кожного з нас – уявіть собі, якби нас сприймали за нашими діагнозами. Тому так важливо змінити акценти, допомогти побачити, що діти з інвалідністю – це насамперед діти, незважаючи на стан здоров’я. Вони люблять гратися, вони прагнуть вчитися та спілкуватися з однолітками, вони можуть мати щасливе життя, а ми можемо їм допомогти розкрити свій потенціал та реалізуватися як особистості» - розкривала ідею проекту головний лікар Фонду Олександра Олексіївна Башек.

«Місія в Україну» вперше реалізує подібний соціальний проект,  зроблений зусиллями волонтерів абсолютно безкоштовно. «Велика подяка організатору проекту Олені Легенчук  та камерамену  Сергію Григорчуку  за їх готовність допомогти особливим діткам бути почутими. Ми також дуже  вдячні нашим клієнтам – родинам з  діткам з інвалідністю за участь у зйомках» з радістю розповіла Олександра Башек.

   

Реліз третього відео 12.09 о 10.00  на офіційній сторінці «Місії в Україну» в Фейсбук.

Підпишіться на розсилку

Ми будемо розповідати Вам найцікавіше з життя організації "Місія в Україну". Для цього необхідно залишити Ваш e-mail

Відео