Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

Цьогоріч завдяки щедрості німецьких благодійників «Хумедіка інтернешенал» та  «Йоганітер» понад 1000 різдвяних подарунків отримали наші діти з інвалідністю та дітки з малозабезпечених родин. Приємним сюрпризом стали також  півтори сотні солодких пакунків від міськвиконкому.

Ми щиро вдячні нашим друзям за щедрість їхніх сердець.

«Ми завжди шукаємо можливості влаштувати святкові заходи для наших діточок. Дуже приємно, що наші партнери знаходять можливість забезпечити їх гарними подарунками. Нажаль, через інвалідність більшість дітей не мають змоги відвідувати садки, школи або інші масові заходи. Участь у святковій програмі та щедрі подарунки – це можливість підбадьорити їх, допомогти їм зустрітися з друзями, відчути себе потрібними, гідними любові.» - зазначила Олександра Олексіївна, головний лікар Фонду.

«Нам дуже сподобалось свято. Звичайно для Андрійка найкращий подарунок – це цукерки та іграшки. Ми щиро вдячні» - поділилася враженнями мама семирічного Андрія.

Наразі під опікою нашого фонду знаходяться понад 800 дітей з інвалідністю, а також членів їх родин, та понад 200 дітей, народжених завдяки програмам підтримки жінок. Майже всі ці дітки живуть у малозабезпечених родинах. Протягом року вони отримують всебічну допомогу у вигляді реабілітації, медичного обслуговування, продуктів харчування та одягу, засобів пересування та ін.

Підпишіться на розсилку

Ми будемо розповідати Вам найцікавіше з життя організації "Місія в Україну". Для цього необхідно залишити Ваш e-mail

Відео