Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

Новини

Благодійний концерт
12 грудня 2017

Благодійний концерт

Дорогі друзі! Ми щиро вдячні всім учасникам благодійного концерту - гуртам Asedi Miruna (Better Fly), Delicats, The Suntime, Moraru, Вулба, Два Алёши, Руслану Мединському, Юрію Пасічнику, Сергію Скворцову та глядачам за чудову музику, щедрість та добродійність. Окрема подяка Щербі Наталії, яка вже вдруге організувала таку благодійну ініціативу.

Таборам "Добра Оселя" - 15 років
09 листопада 2017

Таборам "Добра Оселя" - 15 років

Словами важко описати все, що відбувається в таборах «Добра Оселя», організатором яких виступає МБФ «Місія в Україну» вже цілих 15 років.

Ерготерапія - що це?
08 листопада 2017

Ерготерапія - що це?

Ерготерапія - це мистецтво покращити якість життя людини з інвалідністю та її родини. Маємо велику честь благодіяти дітям з інвалідністю та їх сім'ям через професійні послуги сертифікованого ерготерапевта, які надаємо безкоштовно.

Міжнародний семінар: допомога дітям з аутизмом
02 серпня 2017

Міжнародний семінар: допомога дітям з аутизмом

Запрошуємо батьків, які виховують дітей з аутизмом на міжнародний семінар "Основні засади допомоги дітям з розладами спектру аутизму: від належного розуміння та діагностики до терапії та соціальної інтеграції", який відбудеться 6-7 вересня 2017 року в Житомирі за адресою: вул. Старовільська 29 (МБФ "Місія в Україну").